PARK LIFESTYLE IN THE HEART OF THE CIT

Cena od AED 1.246 M

 

Szacowane Zakończenie Czerwiec 2025

Życie w wielkim mieście to z definicji szybki styl życia, osadzony wśród wieżowców i jasnych świateł. To prawie błogosławieństwo, gdy można znaleźć schronienie w zielonej przestrzeni, przez większość czasu z dala od betonowego otoczenia.

A jeśli moglibyśmy zatrzeć granice między miastem a naturą? Central Park w City Walk łączy oba te światy. Domy premium i bujne zielone krajobrazy w sercu Dubaju tworzą prawdziwą przestrzeń parkową,  która sprawi, że na nowo wyobrazisz sobie, czym jest miejska dżungla.

City Walk to kreatywna przestrzeń do życia, pracy i zabawy w samym sercu Dubaju. Zaprojektowane przez światowej sławy projektantów, to ekskluzywne miejsce obejmuje międzynarodowe sklepy detaliczne, ekskluzywne restauracje dla smakoszy, światowej klasy rezydencje i luksusowe hotele, łącząc zamiłowanie Dubaju do nieszablonowego myślenia z współczesną wygodą. Zbudowane wokół ruchu, dzielenia się i społeczności, nowoczesna mieszanka miejska i łatwa łączność sprawiają, że jest to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dzielnic Dubaju.

Kliknij i zobacz w mapach Google

Dubai Marina – 20 min

Jumeirah Beach – 10 min

Sheikh Zayed Road – 02 min

City Walk Mall – 01 min

Burdż Chalifa/Dubaj Mall – 05 min

Międzynarodowy Port Lotniczy Dubaj – 15 min

 

Plan Płatności

Osiedle jest otoczone zielonymi terenami, z odpowiednim balansem designu i rozwoju, aby zapewnić mieszkańcom spokojne i ciche otoczenie.

Dostępność z łatwymi i przystępnymi opcjami płatności, dzięki czemu mieszkańcy mogą łatwo zarezerwować jedną z wybranych przez siebie jednostek na tym luksusowym osiedlu.