Dubaj ma swój niepowtarzalny styl i klimat. To unikalne miejsce, którego próżno szukać w innych zakątkach świata. Dziś prezentujemy najciekawsze miejsca do zakupu willi, domu lub apartamentu.

Port de La Mer

Port de La Mer uchodzi za najbardziej idylliczny punkt w Dubaju, zwłaszcza dla miłośników plaży i swobodnego nadmorskiego stylu życia. Agenci nieruchomości podkreślają, że to coś więcej niż tylko wyjątkowa promenada czy luksusowa przystań. To miejsce, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na zatokę i panoramę miasta. Znajdują się tam liczne apartamenty o zróżnicowanym metrażu, dlatego to idealne miejsce na zakup domu dla wszystkich tych, którzy chcą przez cały rok czuć się jak na wakacjach. Nieruchomości w Port de La Mer słyną z ciekawej architektury, gustownie urządzonych wnętrz i wysokiej jakości wykończenia.

District One – MBR City

District One w MBR City, to położona w samym sercu miasta dzielnica budząca podziw i zazdrość. Mówi się, że to kwintesencja Dubaju, a posiadanie w tym miejscu własnego lokum, to powód do dumy. Znajdziemy tam wiele wykwintnych rezydencji, prestiżowych willi i bardzo luksusowych apartamentów. Wszytko otoczone zielenią oraz doskonałą infrastrukturą, dającą możliwości spacerów, biegania czy jazdy na rowerze. Dla kupujących tutaj nieruchomości z pewnością kluczowy będzie wygodny dojazd do obu lotnisk (Al Maktoum Airport i Dubai International Airport).

Emaar Beachfront

Emaar Beachfront – to miejsce, gdzie morze, głębia błękitnego horyzontu i nieskazitelny biały piasek witają cię każdego ranka. Można tutaj spełnić swoje marzenie o posiadaniu domu na prywatnej wyspie. Wybór nieruchomości jest niemal nieograniczony. Na nabywców czekają wille, rezydencje, apartamenty i mniejsze mieszkania z hipnotyzującymi widokami na Palmę i Zatokę Perską.

Address Residences Jumeirah Resort

To ostatnia inwestycja przy plaży na Jumeirah Beach Walk w Dubaju. Do wyboru są apartamenty z obsługą i apartamenty mieszkalne. Każdy apartament jest urządzony w stylu „La Dolce Vita”. Wieża o wysokości 303 metrów jest podzielona na Wieżę Zachodnią i Wieżę Wschodnią. W West Tower znajdują się apartamenty z obsługą, natomiast w East Tower znajdują się apartamenty mieszkalne. Projekt obejmuje również 183 pokoje w hotelu Address.

One Palm

One Palm to połączenie elegancji i ekstrawagancji. Znajdują się tu 94 bardzo ciekawie wykończone apartamenty z trzema i czterema sypialniami oraz luksusowe penthousy z  widokiem na morze i przepiękną panoramę Dubaju. Każdy apartament ma swój nie powtarzalny styl, zaprojektowany przez słynnych projektantów wnętrz z Super Potato i Elicyon oraz Vladimira Djurovica. One Palm jest uosobieniem innowacyjnej architektury i luksusowego stylu życia dla wymagających elit.